Tepelné zářiče SUN FORCE ADVANTAGE DELUXE

PARAMETRY

Nyní můžete i chladné letní večery trávit na zahradě. S tepelným zářičem Campingaz Vám již nebude zima. Zahřeje Vás i Vaše přátelé, takže nemusíte utíkat domu do tepla. Campingaz dokonce nabízí jedinečnou kombinaci tepla a světla. Tento model zářiče se světlem můžete využít jako zářič, jako světlo nebo svítit a topit současně. Naklápěcí klobouk zářiče Vám umožní efektivně využít teplo tam, kde je nejvíce spotřeba.

Tepelný zářič je vybaven speciálním bezpečnostním systémem, který automaticky odpojí přívod plynu v případe, že by došlo k převrhnutí přístroje, nebo k zhasnutí plamene za velkého větru.

SUN FORCE RADIANT POWER je nová technologie hořáků Campingaz používaných u tepelných zářičů Sun Force. Tento typ hořáků funguje na principu infračerveného záření, které je vyzařováno celou plochou hořáku. Účinek je ještě znásoben díky naklápěcímu klobouku tepelných zářičů model Sun Force.

Popis

Příkon: 5000 W
- Světlo: 40W
- Spotřeba: 350 g/h
- Piezoelektrické zapalování
- Naklápěcí klobou zářiče umožňunje efektivní využití tepla
- Dvě postranní kolečka pro snadnou manipulaci
- Provozní doba: 28 hodin
- Zdroj: 5 kg nebo 10 kg PB lahev
- Rozměr Š x H x V: 56,5 x 56,5 x 218 cm
- Hmotnost: 24 kg

Pro připojení na 5 kg nebo 10 kg PB lahev doporučujeme zakoupit připojovací sadu Campingaz (regulátor, hadice, sponky), cena sady: 349,- Kč

Artikl číslo: 202992
Cena: 10 069 Kč (CZK)

 
© Ekodelta s.r.o. 2012  |  tel: +420 491 453 112  |  e-mail: info@ekodelta.cz  |  http://www.ekodelta.cz